SPC11154 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SPC11154
  • Производитель
    SPC TECHNOLOGY
  • Описание
    SPC TECHNOLOGY SPC11154 Clip Style: Cushioned Cable Clamp Color: Black External Width: 12.7mm Fixing Hole Diameter: 5.182mm Internal Diameter: 11.1mm